
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Number of I/Os | 203 |
| Operating Supply Voltage | 1.1 V |
| RAM Size | 243 kB |
| Number of Logic Elements/Cells | 44000 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 11000 |
Stock: 111
Distributors
pcbx
Unit Price$37.06034
Ext.Price$37.06034
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $37.06034 | $37.06034 |
| 10 | $34.61060 | $346.10600 |
| 25 | $32.32317 | $808.07925 |
| 50 | $32.04534 | $1602.26700 |
| 100 | $31.76990 | $3176.99000 |
| 300 | $31.49682 | $9449.04600 |
| 500 | $31.22609 | $15613.04500 |
| 1000 | $30.95769 | $30957.69000 |
| 3000 | $30.69159 | $92074.77000 |
| 5000 | $30.42778 | $152138.90000 |
| 10000 | $30.16624 | $301662.40000 |
| 30000 | $29.90714 | $897214.20000 |
